Servis

oyun-salonu

Velilerimiz istedikleri takdirde servis hizmetimizden yararlanabilirler. Tecrübeli şöförümüz ve hostesimiz eşliğinde öğrencilerimiz evlerinin kapılarından alınarak sabah servisi ile okulumuza getirilmektedirler. Hostes eşliğinde okula alınarak, güne başlamaktadırlar. Akşam saatinde yine hostes eşliğinde velilerin onayındaki kişilere teslim edilmektedirler. Her öğrencimiz sigortalıdır. Kemerleri bağlanarak seyehat etmektedirler. Araç ve şöför kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Bahçe

Anaokulu Bahçe oyun alanı

Bahçemiz 120 metrekare olup içerisinde, Havanın uygun olduğu durumlarda öğretmenlerimiz ile birlikte öğrencilerimizin kas gelişimine katkıda bulunacak enerjilerini boşaltabilecekleri, temiz hava alıp güneşe çıkabilecekleri ve oyuncakların bulunduğu alandır. Bahçemiz okulumuzun ön tarafında giriş bölümündedir. Bahçemizde tırmanma şeridi, Salıncak ve kaydırak gibi oyuncaklarla donatılmıştır.

Oyun & Spor Salonu

oyun-salonu

Oyun salonumuz  80 metrekare olup içerisinde kışın öğrencilerimizin her türlü kas gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklar (tırmanma şeridi, denge tahtaları, yürüme yolları, zıplama topları, evcilik köşesi, tamir köşesi vs)gibi oyuncaklarla donatılmıştır.

Foto Albüm

Servis

Akdkids Beylikdüzü Temsilciliği

Bahçe Oyun & Etkinlikleri

Oyun Alanı

Sınıflar

Tiyatro

Yemek Salonu

Gösteriler

Tanıtım Filmi

Okulumuz ve bir günümüz hakkında tanıtımı içermektedir.

Foto Galeri

Okulumuz,servis,sınıflar,etkinlikler ve bahçeden fotoğraflar

 

Psikoloğunuza Danışın

Çocuğunuzla İlgili her Türlü Probleminizde Psikoloğumuz
Burcu BIYIKLI Size Yardımcı Olacaktır.