Personel

Adı soyadı:
GÜLCAN ÖZBEY
Eğitim durumu:
Gazi Üniversitesi Mesleki eğitim fakültesi Okulöncesi Öğretmenliği bölümü
Görevi:
Ana okulu Kuruçusu
Çalıştığı kurumlar:
İSTEK VAKFI Özel Acıbadem Anaokulu, Ziya Gökalp ilköğretim okulu sınıf öğretmenliği, Yunus Emre İlköğretim okulu sınıf öğretmenliği
Hakkında:
1988-1989 Eğitim Öğretim dönemin de Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Okul öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 1989-1990 Eğitim-Öğretim dönemin de İstek Vakfı Özel Acıbadem Anaokulun da Anaokulu öğretmeni olarak görev yaptım. 1990-1991 Eğitim-Öğretim dönemin de Milli Eğitim Bakanlığı'nın açmış olduğu öğretmen yeterlilik sınavını kazanarak 9 yıl boyunca Milli eğitim Bakanlığına bağlı okullar da sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. 2000 yılında Küçükçekmecede ilk okulum olan Zeyno anaokulunu açtık. 2007 yılında okulumuzun Beykent şubesini hizmete açtık.
2013/2014eğitim öğretim döneminde ise AKDKİDS ailesine katılıp 24 yıllık tecrübem ve iki dilde eğitim sistemi ile yolumuza devam ediyoruz.
Adı soyadı:
ARŞO DANİLOĞLU ÇATAL
Eğitim durumu:
Anadolu Üniversitesi  Okul Öncesi Öğretmenliği
Görevi:
Eğitim Koordinatörü
Çalıştığı kurumlar:
Özel Sahakyan Nunyan İlköğretim Okulu, Aylin Kotil Anaokulları
Hakkında:
Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliğinden mezun oldum.1998 yılında Özel Sahakyan Nunyan ilköğretim okulunda anaokulu öğretmeni olarak göreve başladım. 2006 yılında görevimden ayrıldım. Daha sonra Aylin Kotil anaokullarında  3-4 yaş sınıf öğretmenliği yaptım.   Birçok  okul öncesi eğitim programlarında katılımda bulundum..2014 Yılında Akdkıds ailesine katıldım.
Adı soyadı:
NESLİHAN MUTLU KÖSEM
Eğitim durumu:
İstanbul Aydın Üniversitesi.
Görevi:
Sınıf Öğretmeni
Çalıştığı kurumlar:
Özel Başaranlar Çocuk Kulübü
Hakkında:
2004-2006 yılında İstanbul Aydın üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldum.2006 yılında Başaranlar Çocuk Kulübünde 4 yaş öğretmeni olarak görev yaptım. 2012 yılında Özel  Merter Anaokulunda 5 yaş öğretmenliği yaptım. 2014 yılında ise AKDKIDS ailesine katıldım ve 5 yaş öğretmeni olarak görev yapmaktayım.
Adı soyadı:
EBRU PEKTAŞ
Eğitim durumu:
Yakın Doğu Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Görevi:
---------
Çalıştığı kurumlar:
Yakın Doğu Koleji
Hakkında:
2011-2012 Eğitim döneminde Yakın Doğu Üniversitesinden mezun oldum. 2013 yılında Yakın Doğu kolejinde bir yıl çalıştıktan sonra  2014  yılında AKDKIDS Beylikdüzü şubesinde 3 yaş sınıf öğretmeni olarak görev almaktayım.
Adı soyadı:
AYLİN OLGUNSOY
Eğitim durumu:
Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü Mezunu.
Görevi:
2 Yaş Sınıf Öğretmeni.
Çalıştığı kurumlar:
Duru Anaokulu, Genç Bilim Etüt Merkezi,Zeyno Anaokulu.
Hakkında:
2002- 2003 yılında Kastamonu  Kız Meslek Lisesi çocuk gelişimi bölümünden mezun oldum. 2006 yılında duru anaokulunda 3 yaş öğretmeni olarak görev yaptım. Genç Bilim Etüd merkezinde yaz okulunda okul önçesi öğrencilerine rehber öğretmenlik yaptım. 2007 yılında Zeyno anaokulun 2 yaş grup öğretmeni olarak göreve başladım. 2013 - 2014 eğitim öğretim döneminde ise Zeyno anaokulu bünyesinde AKDKIDS Ailesine katılıp çok sevdiğim 2 yaş öğrencilerim ile onların gözünden hayata, oyun ve eğlenceye AKDKIDS olarak devm ediyoruz.
Adı soyadı:
İNCİ ANAL
Eğitim durumu:
Anadolu Üniversitesi Anaokulu Öğretmenliği Bölümü.
Görevi:
Öğretmen.
Çalıştığı kurumlar:
Zeyno Anaokulu ( 12 yıl ).
Hakkında:
2001 yılında mezun oldum. Okul önçesi dönem çocuğunun gelişimini takip etme ve gelişim sorunlarını fark edebilme seminerlerine katılarak, alanımla ilgili kendimi dahada geliştirdim. 2002 yılınd Zeyno anaokulunda 2 yaş öğretmenliği ile başladım. Sonrasında 5 ve 6 yaş grupları ile de çalışarak deneyim etmiş oldum. Son 6 yıldır aynı kurumda genel koordinatörlük yapmaktayım.
Adı soyadı:
MELEK BUDAKLI
Eğitim durumu:
Anadolu Üniversitesi sosyal Hizmetler Bölümü.
Görevi:
Öğretmen.
Çalıştığı kurumlar:
Yumoş Anaokulu,  Zeyno Anaokulu
Hakkında:
Anadolu Üniversitesi  Sosyal  Hizmetler bölümünden mezun oldum. 3 yıl Yumoş Anaokulunda görev aldıktan sonra  2007 yılında Zeyno  Anaokulunda  göreve başladım   ve 1 yıl ara verdim .  2014 yılında AKD KIDS ailesine tekrar katıldım.